Zateplenie mobilných domov

Mobilné domy sú u nás stále populárnejšie, pre svoje jedinečné vlastnosti i cenovú dostupnosť. Mobilný dom je možné prispôsobiť parametrom trvalého bývania, typu podnikania aj extrémnym klimatickým podmienkam. Obľúbeným a vyhľadávaným riešením je zakúpiť starší mobilný dom a ten revitalizovať. Vývoj ide dopredu aj pri inovácii mobilných domov. Zateplené mobilné domy odolajú aj extrémnym mrazom, navyše sú energeticky nenáročné a skvele vypadají.

Se zaptelením aj opravami vášho nového mobilného domu vám radi pomůžeme.

Jak zateplenie prebieha?

Zaobstarali ste si mobilný dom a chceli by ste v ňom bývať celoročne? Ak sa rozhodnete mobilný dom využívať aj v chladných zimných mesiacoch, alebo k celoročnému bývanie, bude potrebné vykonať jeho zateplenia. Dôkladným zateplením možno mobilný dom prispôsobiť parametrom trvalého bývania aj extrémnym klimatickým podmienkam. Kvalitná izolácia u mobilných domov je veľmi dôležitá a rozhodne by nemala byť podceňovaná. Pre dosiahnutie optimálneho zateplenia je potrebné riešiť tepelnú izoláciu celého domu. Štandardne sa teda zatepľujú steny, podlaha aj strecha, popr. konštrukcia novej strechy. Lebo aj týmito plochami dochádza k nemalým únikom tepla. Je len na vás, v akom rozsahu izolácie urobíte. S dokonalým zaizolovaním súvisí aj výmena jednoduchých okien a dveří.

Mezi hlavné výhody, ktoré kvalitné zateplenie prináša, je možnosť pohodlného celoročného bývania a tiež výrazné zníženie nákladov na vykurovanie. Revitalizácia dokáže prispôsobiť mobilný dom aj po estetickej stránke vašim predstavám a výrazné predĺženie životnosti stavby. Nemusíte sa teda obávať, že by život v mobilnom dome prinášal menej komfortu, než napríklad v bežnej dřevostavbě.

Revitalizace staršieho mobilného domu prináša veľa možností, stačí si len vybrať. Zabezpečíme pre vás kvalitné zateplenie stien, podlahy a stropov, prípadne konštrukciou strechy certifikovaným zatepľovacím systémom. K zateplenie izolovanie domu sa najčastejšie používajú klasické stavebné materiály ako vata, polystyrén, ale odporúčame moderné izolačné materiály ako sú PIR panely, fenolitickou penu popr. špeciálne izolačné fóliu Lupotherm. Pri takejto rekonštrukcii je navyše možné zmeniť vzhľad mobilného domu podľa svojich predstáv, opatriť plastovým vonkajším obložením v celej škále imitáciou od drevených obkladov až po fasádu či omietkou atď. Revitalizácia staršieho mobilného domu prináša veľa možností, záleží len na vašich představách.

Vyberte si u nás váš nový mobilný dom. O všetko ostatné, od inštalácie až po financovanie, sa radi postaráme.

Podívat se na aktuální nabídku mobilheimů

Prečo zvoliť mobilný dom od nás

icon

Vykúpime
váš mobilheim

icon

Mobilné domy
na objednávku

icon

Dopravíme po celom Slovensku

icon

Montáž
máte v cene

  • Zaistíme opravy
  • Vymeníme rozvody elektroinštalácie, vody aj odpadov
  • Revitalizuje domček
  • Vyrobíme vám terasu
  • Nainštalujeme kúrenie

Potrebujete mobilný dom? Alebo sa na niečo spýtať? Od toho tu sme

logo

MOBILNÍ DOMY OLOMOUC

Stará Přerovská 790/15

779 00 Olomouc -Holice

ico+420 603 846 543

icodomy@steraauto.cz

O vaše dáta je u nás postarané. Prečítajte si naše ochr. os. údajov..

*Povinné polia