Súvisiace služby s predajom

Ponúkame veľký výber mobilných domov na trvalé bývanie i relaxáciu a to za skvelé ceny. Okrem predaja tiež ponúkame tiež výkup mobilných domov aj ich komisionálny predaj. Výhodne vykúpime váš mobilný dom, ponúkame komplexné služby pre jeho úspešný predaj, nemusíte ho tak sami predávať dlho a pod cenu. Ak chcete si zaobstarať, alebo predať mobilný dom, neváhajte a obráťte sa na nás.

Mobilní dom tak možno dokonale prispôsobiť parametrom trvalého bývania, typu podnikania aj extrémnym klimatickým podmienkam. Ak chcete svoj mobilný dom využívať aj v chladnejších mesiacoch, alebo k celoročnému bývanie, možno vykonať kompletnú revitalizáciu domčeka. Revitalizácia a zateplenie vám prinesie množstvo výhod, prispôsobenie pre extrémne klimatické podmienky aj pre trvalé bývanie, umožní výrazné zníženie nákladov za energie, modernizácia, predĺženie životnosti a v neposlednom rade zvýšenie trhovej ceny.

Zákazníkům, ktorí si u nás mobilný dom zakúpia, ponúkame spolu s predajom veľa zaujímavých služieb:

Revitalizace mobilného domu vám ponúka veľa možností, ako si vytvoriť bývanie podľa svojich predstáv, a je len na vás, ktoré využijete. Radi vám pri úpravách vášho mobilného poradíme a pomôžeme s ich realizáciou. Žiadne želanie našich zákazníkov pre nás nie je nesplnitelné.

Podívat se na aktuální nabídku mobilheimů

Prečo zvoliť mobilný dom od nás

icon

Vykúpime
váš mobilheim

icon

Mobilné domy
na objednávku

icon

Dopravíme po celom Slovensku

icon

Montáž
máte v cene

  • Zaistíme opravy
  • Vymeníme rozvody elektroinštalácie, vody aj odpadov
  • Revitalizuje domček
  • Vyrobíme vám terasu
  • Nainštalujeme kúrenie

Potrebujete mobilný dom? Alebo sa na niečo spýtať? Od toho tu sme

logo

MOBILNÍ DOMY OLOMOUC

Stará Přerovská 790/15

779 00 Olomouc -Holice

ico+420 603 846 543

icodomy@steraauto.cz

O vaše dáta je u nás postarané. Prečítajte si naše ochr. os. údajov..

*Povinné polia